SPIRIT WEEK

2016-10-10

/Files/images/2016_rk/jovten/Spirit-Week-Logo.jpg
Spіrit week- тиждень, коли вся школа єднається в єдине ціле. Цю ідею запропонували учні 11-го класу нашої гімназії. Вони вигадали такий розклад:
10.10 Понеділок - день «веселки». Усі школярі та вчителі можуть «одягнути будь-які кольори веселки». Це «розмалює сірі шкільні будні».
11.10 Вівторок – «піжамний день». Прокинувшись уранці, учні та вчителі можуть не хвилюватися про те, що одягти, та просто залишитися в піжамі.
12.10 Середа - «стиль 80х». Не звертаючи уваги на те, що ми- «діти 21 століття», учителі все ще пам’ятають ті «шалені 80-ті». Поринувши в спогади минулого, наші наставники матимуть можливість згадати та відчути себе в ті часи.
13.10 Четвер - «патріотичний день». Ми-українці, ми-патріоти, тому цей день присвячуємо Батьківщині. Щоб показати свою любов до неньки - України, до рідного краю, школярі та вчителі можуть одягти національне вбрання або бути в кольорах державних символів - жовтому та блакитному.
Ідея бути «єдиним цілим» є дуже оригінальною, бо вона робить шкільне життя більш різноманітним та цікавішим. Думка про єдність досить актуальна сьогодні, зважаючи на події, які відбуваються в Україні. «Спіріт Вік»- це спроба довести, що ми-одне ціле, одна величезна родина, і тільки, тримаючись поряд один із одним, зможемо досягти щасливого майбутнього для рідної країни, про яке так мріємо.

Актив АШД