• Новини школи

Обласний етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

2017-03-10

/Files/images/2016_rk/Love_Ukraine.JPG
09.03.2017 в Харківському обласному Палаці дитячої та юнацької творчості відбулося урочисте нагородження учнів – переможців обласного етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та обласного етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
З тринадцяти учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова, які стали переможцями обласного етапу конкурсу ім. Т.Шевченка, п’ять – учні Шевченківського району.
Вітаємо ученицю 10-Б класу ХГ №169 Чугунова Анастасію з І місцем!
Щира подяка і вітання її вчителю Олексієнко Галині Йосипівні!