• Новини школи

Делегація Харківської гімназії №169 взяла участь у І Всеукраїнському батьківському форумі «Педагогіка партнерства» учасників Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Інтелект України»

2017-04-18

/Files/images/2017_rk/Кіян О.І..jpeg
12 квітня 2017 року у м. Київ відбувся І Всеукраїнський батьківський форум «Педагогіка партнерства» учасників Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Інтелект України». Освітяни, науковці, представники батьківської громади з різних куточків нашої країни зібралися у Києві, щоб обговорити пріоритетні питання співробітництва родини й школи у створенні та забезпеченні сприятливих умов для розвитку, навчання та виховання учнів у класах, які працюють за програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України».
Зустріч відбулася на базі Київських шкіл-учасників проекту та Київського Палацу дітей та юнацтва. До участі у роботі форуму були запрошені представники адміністрації та батьківської громадськості
Харківську гімназію №169 на форумі представляли:
директор ХГ №169 Щербаков Олександр Федорович;
заступник директора з НВР Лисенко Ольга Вікторівна;
заступник директора з НВР Булахова Людмила Миколаївна;
психолог ХГ №169 Щербакова Олена Олександрівна
та представник батьківського комітету Луценко Євгенія Володимирівна.
Учасники форуму – представники батьківської громадськості та педагогічних колективів загальноосвітніх навчальних закладів регіонів України взяли участь у відкритому мікрофоні за результатами засідань дискусійного клубу, продовжили обговорення тем: «Виховуємо успішну та щасливу дитину: напрями взаємодії батьків і школи», «Домашні завдання в науково-педагогічному проекті «Інтелект України». Шляхи реалізації педагогіки партнерства» та ухвалили резолюцію І Всеукраїнського батьківського форуму «Педагогіка партнерства» учасників Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Інтелект України».

/Files/images/2017_rk/20170412_153536.jpg/Files/images/2017_rk/20170412_153730.jpg/Files/images/2017_rk/20170412_165842.jpg

Фото 12.04.2017