• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Обдарована молодь

Наказ Департаменту науки і освіти ХОДА від 21.09.2016 № 350 «Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016/2017 навчальному році»

Наказ Департаменту освіти від 03.10.2016 № 242 "Про організацію та проведення ІІ (міського в м. Харкові) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із математики, фізики та інформатики"


Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2016/2017 навчального року

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас Місце Прізвище, ім’я та по батькові вчителя
ГЕОГРАФІЯ
1. Тішенінова Варвара Олександрівна 9 ІІ Цацко Олена Петрівна
2. Узлова Аліса Дмитрівна 10 ІІІ Цацко Олена Петрівна
3. Максюта Олег Ігорович 11 І Цацко Олена Петрівна
4. Насібов Еміль Раміз огли 11 ІІ Цацко Олена Петрівна
РОСІЙСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА
1. Ушаков Андрій Михайлович 9 ІІ Ковінько Лариса Миколаївна
2. Чугунова Анастасія Віталіївна 10 ІІІ Смірнова Ніна Володимирівна
3. Полічко Тетяна Владиславівна 11 ІІІ Смірнова Ніна Володимирівна
ХІМІЯ
1. Шеремет Анна Григорівна 7 ІІІ Махнутіна Вікторія Анатоліївна
2. Шрамко Іван Васильович 7 І Махнутіна Вікторія Анатоліївна
3. Мірзоєв Рафаєль Рухулла огли 7 ІІ Махнутіна Вікторія Анатоліївна
4. Жукова Катерина Іванівна 7 ІІ Махнутіна Вікторія Анатоліївна
5. Цупін Федір Генадійович 7 ІІ Махнутіна Вікторія Анатоліївна
6. Коваленко Костянтин Антонович 7 ІІІ Махнутіна Вікторія Анатоліївна
7. Желнін Валерій Єгорович 8 ІІ Махнутіна Вікторія Анатоліївна
8. Гріценко Анастасія Григорівна 8 ІІ Махнутіна Вікторія Анатоліївна
9. Ушаков Андрій Михайлович 9 ІІ Махнутіна Вікторія Анатоліївна
10. Ткачук Михайло Андрійович 9 ІІ Махнутіна Вікторія Анатоліївна
11. Чугунова Анастасія Віталіївна 10 ІІІ Махнутіна Вікторія Анатоліївна
УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА
1. Шеремет Анна Григорівна 7 ІІІ Дроф`як Світлана Михайлівна, Олексієнко Галина Йосифівна
2. Щербакова Катерина Андріївна 9 ІІІ Дроф`як Світлана Михайлівна, Новикова Олександра Володимирівна
3. Морєва Маргарита Юріївна 9 ІІІ Новикова Олександра Володимирівна, Новожилова Наталія Миколаївна
4. Ушаков Андрій Михайлович 9 ІІІ Дроф`як Світлана Михайлівна, Новикова Олександра Володимирівна
5. Чугунова Анастасія Віталіївна 10 І Олексієнко Галина Йосифівна
6. Казьміна Маргарита Романівна 10 ІІІ Олексієнко Галина Йосифівна
7. Аржанова Анна Олексіївна 10 ІІІ Олексієнко Галина Йосифівна
8. Узлова Аліса Дмитрівна 10 І Олексієнко Галина Йосифівна
9. Невінчаний Ілля Дмитрович 10 ІІІ Олексієнко Галина Йосифівна
10. Перевозник Анна Ігорівна 10 ІІІ Олексієнко Галина Йосифівна
11. Костюкова Катерина Костянтинівна 11 ІІ Дроф`як Світлана Михайлівна, Новикова Олександра Володимирівна
12. Полічко Тетяна Владиславівна 11 ІІ Дроф`як Світлана Михайлівна, Новикова Олександра Володимирівна
МАТЕМАТИКА
1. Поддашкін Михайло Андрійович 6 ІІІ Косілова Вікторія Олександрівна
2. Тішенінова Варвара Олександрівна 9 ІІІ Спесива Інна Володимирівна
3. Краснова Яна Дмитрівна 10 ІІІ Косілова Вікторія Олександрівна
4. Казьміна Маргарита Романівна 10 ІІІ Косілова Вікторія Олександрівна
ІСТОРІЯ
1. Гібська Анастасія Олексіївна 8 ІІІ Кулікова Тетяна Андріївна
2. Гриценко Анастасія Григорівна 8 ІІ Боарь Марія Стахівна
3. Ушаков Андрій Михайлович 9 ІІІ Боарь Марія Стахівна
4. Щербакова Катерина Андріївна 9 ІІІ Боарь Марія Стахівна
5. Шульдінер Максим Павлович 9 ІІІ Боарь Марія Стахівна
6. Узлова Аліса Дмитрівна 10 ІІІ Кулікова Тетяна Андріївна
7. Чугунова Анастасія Віталіївна 10 ІІІ Кулікова Тетяна Андріївна
8. Крайнюков Андрій Олексійович 10 ІІІ Кулікова Тетяна Андріївна
ІНФОРМАТИКА
1. Вільхівський Владислав В’ячеславович 8 ІІІ Найденко Ірина Дмитрівна
2. Желнін Валерій Єгорович 8 ІІІ Найденко Ірина Дмитрівна
3. Кутарьов Кирило Юрійович 8 ІІІ Найденко Ірина Дмитрівна
4. Невінчаний Ілля Дмитрович 10 ІІІ Найденко Ірина Дмитрівна
5. Русанов Владислав Ігорович 10 ІІІ Найденко Ірина Дмитрівна
6. Василенко Олександр Олегович 11 ІІІ Найденко Ірина Дмитрівна
7. Ушаков Матвій Романович 11 ІІІ Найденко Ірина Дмитрівна
ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ
1. Ушаков Андрій Михайлович 9 І Лисенко Ольга Вікторівна
2. Соколовська Марія Максимівна 9 ІІІ Лисенко Ольга Вікторівна
3. Шульдинер Максим Павлович 9 ІІІ Лисенко Ольга Вікторівна
4. Воронова Дар’я Сергіївна 10 ІІІ Хабалевська Вікторія Віталіївна
5. Невінчаний Ілля Дмитрович 10 ІІІ Найденко Ірина Дмитрівна
6. Василенко Олександр Олегович 11 І Найденко Ірина Дмитрівна
7. Ушаков Матвій Романович 11 І Найденко Ірина Дмитрівна
8. Коваленко Кіріл Юрійович 11 І Найденко Ірина Дмитрівна
АНГЛІЙСЬКА МОВА
1. Чучко Олександр Олександрович 8 І Гюльмамедова Марина Михайлівна
2. Піддубна Марія Євгенівна 9 ІІ Янова Ірина Савелівна
3. Морєва Маргарита Юріївна 9 ІІІ Янова Ірина Савелівна
4. Тисячна Поліна Святославівна 9 І Янова Ірина Савелівна
5. Михайлова Софія Антонівна 9 ІІІ Цацко Маргарита Владиславівна
6. Манзя Микита Олександрович 10 ІІІ Маркова Людмила Олександрівна
7. Невінчаний Ілля Дмитрович 10 ІІІ Маркова Людмила Олександрівна
8. Горбачук Анастасія Вікторівна 11 ІІ Маркова Людмила Олександрівна
9. Пащенко Марія Дмитрівна 11 ІІ Маркова Людмила Олександрівна
10. Гладун Вадим Олегович 11 ІІІ Гюльмамедова Марина Михайлівна
11. Жовта Анна Олександрвна 11 ІІІ Гюльмамедова Марина Михайлівна
12. Баркова Єлизавета Романівна 11 ІІ Цацко Маргарита Владиславівна
ЕКОНОМІКА
1. Насібов Еміль Раміз огли 11 ІІ Каменєва Людмила Іванівна
ФІЗИКА
1. Можар Катерина В’ячеславівна 7 ІІІ Петроченко Олена Миколаївна
2. Шрамко Іван Васильович 7 ІІІ Петроченко Олена Миколаївна
3. Третяк Антон Вадимович 8 ІІІ Петроченко Олена Миколаївна
4. Ушаков Андрій Михайлович 9 ІІІ Бондаренко Микола Валентинович
5. Воронова Дар’я Сергіївна 10 ІІ Бондаренко Микола Валентинович
6. Казьміна Маргарита Романівна 10 ІІ Бондаренко Микола Валентинович
7. Курчашова Єлизавета Максимівна 10 ІІ Бондаренко Микола Валентинович
8. Ієвлев Ілля Вячеславович 11 ІІІ Бондаренко Микола Валентинович
9. Максюта Олег Ігорович 11 І Бондаренко Микола Валентинович
10. Насібов Еміль Раміз Огли 11 І Бондаренко Микола Валентинович
11. Ушаков Матвій Романович 11 ІІ Бондаренко Микола Валентинович

Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016/2017 н.р.

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас Місце Прізвище, ім’я та по батькові вчителя
1. Кателевський Борис Сергійович (секція «Валеологія») 10 І Кателевська Наталія Миколаївна, старший викладач кафедри гігієни та екології № 1 НМУ, кандидат медичних наук
2. Крайнюков Андрій Олексійович (секція «Геологія, геохімія та мінералогія») 10 І Цацко Олена Петрівна, Горшкова Олена Анатоліївна, керівник гуртка «Юні геологи» ЦДЮТ № 1
3. Перевозник Анна Ігорівна (секція «Філософія») 10 І Боарь Марія Стахівна
4. Краснова Яна Дмитрівна (секція «Економіка, інноваційний менеджмент та логістичні процеси») 10 ІІ Косілова Вікторія Олександрівна, Каменєва Людмила Іванівна
5. Виглазов Денис Сергійович (секція «Біологія людини») 9 ІІІ Дорожко Тетяна Миколаївна

Переможці ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2015/2016 навчального року

Соловйова Анна, 9-Б – I місце, українська мова та література

Переможці обласного етапу конкурсу-захисту учнівських робіт МАН

Невінчаний Ілля, 9-А клас - ІІІ місце, геологія;

Мальцева Дар'я, 11-А клас - І місце, філософія.

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2015/2016 навчального року

Соловйова Анна, 9-Б – I місце, українська мова та література

Чугунова Анастасія, 9-Б – II місце, українська мова та література

Максюта Олег, 10-А клас - І місце, географія;

Максюта Олег, 10-А клас - ІІІ місце, фізика;

Ткачук Михайло, 8-В клас - ІІІ місце, хімія.

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2015/2016 навчального року

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас Місце Прізвище, ім’я та по батькові вчителя
МАТЕМАТИКА
1. Тішенінова Варвара Олександрівна 8 ІІІ Спесива Інна Володимирівна
ІСТОРІЯ
1. Тішенінова Варвара Олександрівна 8 ІІІ Боарь Марія Стахівна
2. Узлова Аліса Дмитрівна 9 ІІІ Кулікова Тетяна Андріївна
3. Чугунова Анастасія Віталіївна 9 ІІІ Кулікова Тетяна Андріївна
4. Мальцева Дар’я Сергіївна 11 ІІІ Кулікова Тетяна Андріївна
5. Близнюк Маргарита Андріївна 11 ІІІ Кулікова Тетяна Андріївна
АНГЛІЙСЬКА МОВА
1. Тисячна Поліна Святославівна 8 ІІ Янова Ірина Савелівна
2. Цупін Григорій Геннадійович 8 ІІІ Янова Ірина Савелівна
3. Селіванов Микола Віталійович 8 ІІ Янова Ірина Савелівна
4. Манзя Микита Олександрович 9 ІІ Маркова Людмила Олександрівна
5. Соловйова Анна Дмитрівна 9 ІІІ Шаповалова Ніна Федорівна
6. Невінчаний Ілля Дмитрович 9 ІІІ Маркова Людмила Олександрівна
7. Федосєєва Марія Андріївна 9 ІІІ Маркова Людмила Олександрівна
8. Жовта Анна Олександрівна 10 ІІІ Гюльмамедова Марина Михайлівна
9. Горбачук Анастасія Вікторівна 10 ІІ Гюльмамедова Марина Михайлівна
10. Кадирова Марія Дмитрівна 10 ІІ Маркова Людмила Олександрівна
11. Кулдошина Марія Сергіївна 11 ІІ Уразовська Світлана Андріївна
12. Близнюк Маргарита Андріївна 11 ІІ Уразовська Світлана Андріївна
13. Ремез Андрій Владиславович 11 ІІ Фролова Галина Василівна
14. Лалаянц Анна Олександрівна 11 ІІ Шаповалова Ніна Федорівна
№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учняКлас Місце Прізвище, ім’я та по батькові вчителя
ГЕОГРАФІЯ
1. Невінчаний Ілля Дмитрович 9 ІІІ Цацко Олена Петрівна
2. Чугунова Анастасія Віталіївна 9 ІІІ Цацко Олена Петрівна
3. Узлова Аліса Дмитрівна 9 ІІІ Цацко Олена Петрівна
4. Максюта Олег Ігорович 10 ІІ Цацко Олена Петрівна
5. Насібов Еміль Раміз огли 10 ІІІ Цацко Олена Петрівна
РОСІЙСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА
1. Чугунова Анастасія Віталіївна 9 ІІ Смирнова Ніна Володимирівна
2. Соловйова Анна Дмитрівна 9 ІІІ Смирнова Ніна Володимирівна
ХІМІЯ
1. Желнін Валерій Єгорович 7 І Махнутіна Вікторія Анатоліївна
2. Цибань Дмитро Сергійович 7 ІІ Махнутіна Вікторія Анатоліївна
3. Ушаков Андрій Михайлович 8 І Махнутіна Вікторія Анатоліївна
4. Ткачук Михайло Андрійович 8 І Махнутіна Вікторія Анатоліївна
5. Воронова Дар’я Сергіївна 9 ІІ Махнутіна Вікторія Анатоліївна
6. Чугунова Анастасія Віталіївна 9 ІІІ Махнутіна Вікторія Анатоліївна
7. Грязнова Євгенія Валеріївна 9 ІІІ Махнутіна Вікторія Анатоліївна
№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учняКлас Місце Прізвище, ім’я та по батькові вчителя
ФІЗИКА
1. Рибянська Софія Андріївна 8 ІІІ Петроченко Олена Миколаївна
2. Тішенінова Варвара Олександрівна 8 ІІІ Петроченко Олена Миколаївна
3. Ушаков Андрій Михайлович 8 ІІІ Петроченко Олена Миколаївна
4. Щербакова Катерина Андріївна 8 ІІІ Петроченко Олена Миколаївна
5. Воронова Дар’я Сергіївна 9 ІІІ Бондаренко Микола Валентинович
6. Максюта Олег Ігорович 10 І Бондаренко Микола Валентинович
7. Насібов Еміль Раміз огли 10 ІІІ Бондаренко Микола Валентинович
8. Дудін Дмитро Станіславович 11 ІІ Бондаренко Микола Валентинович
9. Федоров Ян Олександрович 11 ІІІ Бондаренко Микола Валентинович
10. Шеліхов Юрій Олександрович 11 ІІІ Бондаренко Микола Валентинович
УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА
1. Щербакова Катерина Андріївна 8 ІІІ Дроф`як Світлана Михайлівна,
Новикова Олександра Володимирівна
2. Чугунова Анастасія Віталіївна 9 І Олексієнко Галина Йосифівна
3. Казьміна Маргарита Романівна 9 ІІІ Олексієнко Галина Йосифівна
4. Аржанова Анна Олексіївна 9 ІІІ Олексієнко Галина Йосифівна
5. Соловйова Анна Дмитрівна 9 І Олексієнко Галина Йосифівна
6. Невінчаний Ілля Дмитрович 9 ІІІ Олексієнко Галина Йосифівна
7. Перевозник Анна Ігорівна 9 ІІІ Олексієнко Галина Йосифівна
8. Костюкова Катерина Костянтинівна 10 ІІІ Дроф`як Світлана Михайлівна
9. Нишкур Анастасія Віталіївна 10 ІІІ Дроф`як Світлана Михайлівна
10. Близнюк Маргарита Андріївна 11 ІІ Новожилова Наталія Миколаївна

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2014/2015 навчального року

Обласна олімпіада з географії:

Максюта Олег, 9-А клас - І місце

Обласна олімпіада з української мови та літератури:

Ломая Луїза, 11-А клас - ІІ місце

Обласна олімпіада з фізики:

Максюта Олег, 9-А клас - ІІІ місце

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робі учнів-членів Малої академії наук України у 2014/2015 н.р.

Теренько Оксана, 11-Б клас - І місце

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2014/2015 навчального року

Районна олімпіада з інформатики:
  • Тунік Олександр, 11-Б - III місце
  • Шевякова Вячеслава, 10-Б - III місце
  • Бей Руслана, 9-А - III місце
Районна олімпіада з правознавства:
  • Близнюк М., 10-Б - II місто
  • Малцева Д., 10-Б - III місто
  • Семенов М, 10-А - III місто
  • Тіщенко Ю., 10-Б - III місто
  • Нишкур Н., 9-А - II місто
Районна олімпіада з хімії:
  • Іваненко Д., 11-Б - III місце
  • Грязнова Є., 8-Б - II місце
  • Чугунова А., 8-Б - III місце
  • Невінчаний І., 8-А - III місце
  • Ткачук, 7 клас - II місце
  • Ушаков, 7 клас - II місце
Районна олімпіада з української мови:
  • Ломая Л., 11-А - I місце
  • Зуб К., 11-Б - III місце
  • Близнюк М, 10-Б - I місце
  • Мальцева Д., 10-Б - III місце
  • Полічко Т., 9-А - III місце
  • Соловйова А., 8-Б - I місце
  • Чугунова А., 8-Б - III місце
  • Морєва М., 7 - III місце
Районна олімпіада з англійської мови:
  • Соловйова А., 8-Б - 3 місце
  • Манзя Н. 8-А - 3 місце
  • Баркова, 10-Б - 1 місце
  • Близнюк М., 10-Б - 1 місце
  • Лалаянц А., 10-А - 3 місце
  • Зуб К., 11-Б - 2 місце
Районна олімпіада з історії:
  • Чугунова Анастасія, 8-Б - 3 місце
  • Соловйова Анна, 8-Б - 3 місце
  • Близнюк Маргарита, 10-Б - 2 місце
Районна олімпіада з фізики:
  • Щербакова Катерина, 7-В - 3 місце
  • Ушаков Андрій, 7-В - 3 місце
  • Максюта Олег, 8-А - 2 місце
  • Насібов Еміль, 8-А - 3 місце
  • Бабенко Павло, 11-Б - 1 місце
  • Тунік Олександр, 11-Б - 2 місце
  • Зуб Ксенія, 11-Б - 2 місце
  • Теренько Оксана, 11-А - 3 місце

Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2013/2014 н.р.

Близнюк Маргарита Андріївна, учениця 9-А класу, ІІІ місце, секція «ГЕОЛОГІЯ, ГЕОХІМІЯ ТА МІНЕРАЛОГІЯ»

Кравець Дмитро Ігорович, учень 11 класу, ІІ місце, секція «ВАЛЕОЛОГІЯ»

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2013/2014 н.р.

Українська мова та література:

Ломая Луїза Вахтангівна, 10 клас - 3 місце;

Аралова Вікторія Олегівна, 11 клас - 3 місце.

Географія:

Максюта Олег Ігорович, 8 клас - 2 місце.

Біологія:

Іваненко Данило, 10 клас - 3 місце;

Смірнова Валерія, 11 клас - 3 місце.

Правознавство:

Марченко Володимир, 11 клас - 3 місце.

Англійська мова:

Лалаянц Анна, 9 клас - 2 місце

Фінальний етап ХІ міського конкурсу виразного читання серед учнів10-11 класів, присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка

Учениця 10-А класу, Ломая Луїза, стала переможцем в номінації «Емоційна наповненість»

/Files/images/2014_rk/berezen/Конкурс ВЧ-1.JPG/Files/images/2014_rk/berezen/Конкурс ВЧ-2.JPG

Інформація про підсумки роботи за програмою "Обдарована молодь" за І семестр 2013/2014 н.р.

Переможці II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013-2014 н.р.

Математика:

  • Морєва Маргарита, 6 клас, 3 місце
  • Укашоков Андрій, 6 клас, 2 місце
  • Максюта Олег, 8 клас, 2 місце

Географія:

  • Максюта Олег, 8 клас, 1 місце

Російська мова та література :

  • Марченко Володимир, 11 клас, 3 місце
  • Близнюк Маргарита, 9 клас, 3 місце

Фізика (района олімпіада):

  • Бузевич Олексій, 11 клас, 1 місце
  • Кравець Дмитро, 11 клас, 3 місце
  • Смірнова Валерія, 11 клас, 3 місце
  • Федієнко Ілля, 11 клас, 3 місце

Фізика (міська олімпіада):

  • Петриченко Егор, 11 клас, 3 місце
  • Бузевич Олесій, 11 клас, 3 місце

Хімія:

  • Максюта Олег, 8 клас, 3 місце
  • Тіщенко Юлія, 9 клас, 3 місце
  • Іваненко Данило, 10 клас, 2 місце
  • Кулдошина Марія, 10 клас, 3 місце

Біологія:

  • Аралова Вікторія, 11 клас, 3 місце
  • Смірнова Валерія, 11 клас, 2 місце
  • Кравець Дмитро, 11 клас, 3 місце
  • Федієнко Ілля, 11 клас, 3 місце
  • Головашич валерія, 10 клас, 3 місце
  • Іваненко Данило, 10 клас, 1 місце
  • Зуб Ксенія, 10 клас, 3 місце

Англійська мова:

  • Золочевський Олексій, 8 клас, 3 місце
  • Близнюк Маргарита, 9 клас, 1 місце
  • Волохай Михайло, 9 клас, 3 місце
  • Лалаянц Анна, 9 клас, 1 місце
  • Прасол Олександр, 9 клас, 2 місце
  • Теренько Оксана, 10 клас, 2 місце
  • Захаров Олексій, 11 клас, 3 місце
  • Кравець Дмитро, 11 клас, 3 місце
  • Смирнова Валерія, 11 клас, 3 місце

Українська мова:

  • Аралова Вікторія, 11 клас, 2 місце
  • Ломая Луїза, 10 клас, 1 місце
  • Мальцева Дар’я, 9 клас, 3 місце
  • Чугунова Анастасія, 7 клас, 2 місце
  • Аржанова, 7 клас, 3 місце
  • Узлова Аліса, 7 клас, 3 місце

Фізична культура і спорт:

  • Весна Катерина, 11 клас, 2 місце
  • Шовкопляс Станіслав, 11 клас, 2 місце

Астрономія:

  • Бузевич Олексій Олегович, 11-А клас, 3 місце
  • Марченко Володимир Юрійович, 11-А клас, 3 місце
  • Павлій Ігор Владиславович, 11-А клас, 3 місце
  • Смирнова Валерія Іванівна, 11-А клас, 2 місце
  • Федієнко Ілля Андрійович, 11-А клас, 3 місце

Психологія та педагогіка:

  • Смирнова Валерія Іванівна, 11-А клас, 2 місце
  • Голуб Анастасія Вадимівна, 10-А клас, 3 місце

Історія:

  • Мальцева Дар'я Сергіївна, 9-Б клас, 2 місце
  • Близнюк Маргарита Андріївна, 9-А клас, 2 місце
  • Федоров Ян Александрович, 9-Б клас, 3 місце
  • Іваненко Данило Дмитрович, 10-Б клас, 1 місце
  • Марченко Володимир Юрійович, 11-Б клас, 3 місце

Переможці районного етапу VII міського конкурсу знавців української мови:

  • Нишкур Анастасія, 8-А клас, 1 місце
  • Мальцева Дар'я, 9-Б клас, 1 місце
  • Кулдошина Марія, 10-Б клас, 1 місце

Переможці II (районного) етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика:

  • Заозерська Софія, 3 клас, 2 місце
  • Шеремет Анна, 4 клас, 3 місце

Переможці II (районного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка:

  • Морєва Маргарита, 6 клас, 2 місце
  • Соловйова Анна, 7 клас, 3 місце
  • Тіщенко Юлія, 9 клас, 2 місце
  • Ломая Луїза, 10 клас, 1 місце
  • Карпіченкова Марія, 11 клас, 3 місце

Обласний фестиваль ораторського мистецтва:

  • Ломая Луїза, 10 клас, 1 місце

Інформація про підсумки роботи за програмою "Обдарована молодь" за 2012/2013 н.р.

Досягнення учнів ХГ № 169 у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

Нагородження учнів, що стали переможцями районних та обласних предметних олімпіад та конкурсів

/Files/images/talant_19.jpg/Files/images/talant_18.jpg
/Files/images/talant_14.jpg/Files/images/talant_12.jpg
/Files/images/talant_13.jpg/Files/images/talant_15.jpg
/Files/images/talant_16.jpg/Files/images/talant_17.jpg
/Files/images/talant_03.jpg/Files/images/talant_04.jpg
/Files/images/talant_05.jpg/Files/images/talant_20.jpg

/Files/images/Кулдошина М_9-А_МАН_геогр.jpg/Files/images/Теренько О_9-А_МАН_геогр.jpg

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН:

  • Кулдошина Марія, учениця 9-А класу, переможець І (районного) етапу (секція "Геологія, геохімія та мінералогія");
  • Теренько Оксана, учениця 9-А класу, ІІІ місце у І (районному) етапі (секція "Геологія, геохімія та мінералогія")

VI міський конкурс знавців української мови для учнів 8-11 класів ЗНЗ м. Харкова:

  • Кулдошина Марія, учениця 9-А класу, І місце у І (районному) етапі;
  • Аралова Вікторія, учениця 10-Б класу, диплом за перемогу в номінації "За мовну досконалість";
  • Аралова Вікторія, учениця 10-Б класу, ІІ місце у І (районному) етапі.

/Files/images/Аралова В_10-Б_знавці укр мови_1.jpg/Files/images/Аралова В_10-Б_ІІм_завці укр мови_1.jpg/Files/images/Кулдошина М_9-А_знавці укр мови_1.jpg/Files/images/Соколова І_11кл_ІІм_оратор_1.jpg

V міський конкурс знавців російської мови:

  • Близнюк Маргарита, учениця 8-А класу, ІІ місце у І (районному) етапі;
  • Марченко Влолдимир, 10-Б клас, ІІІ місце у І (районному) етапі;

Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика:

  • Шеремет Анна, учениця 3 класу, ІІ місце у ІІ (районному) етапі.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, ІІ (районний) етап:

  • Морєва Маргарита, учениця 5 класу, ІІ місце;
  • Соловйова Анна, 6 клас, ІІ місце;
  • Чугунова Анастасія, 6 клас, ІІ місце;
  • Козієва Єлизавета, 7 клас, ІІІ місце;
  • Гур'єва Єлизавета, 8 клас, ІІІ місце;
  • Ломая Луїза, 9 клас, ІІ місце;
  • Карпіченкова Марія, 10 клас, ІІ місце;
  • Лигіна Анна, 11 клас, ІІ місце.

/Files/images/geo_01.jpg/Files/images/geo_02.jpg/Files/images/geo_05.jpg/Files/images/geo_03.jpg/Files/images/geo_06.jpg/Files/images/geo_08.jpg/Files/images/geo_07.jpg

/Files/images/geo_09.jpg

Гончар Яна, учениця 8 класу стала абсолютним переможцем XXXVIII обласної геолого-географічної олімпіади

/Files/images/geo_09.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 741