• Ви знаходитесь тут:

• Дистанційне навчання

Дистанці́йне навча́ння - сукупність технологій, що забезпечують доставку тим, хто навчається, основного обсягу досліджуваного матеріалу; інтерактивна взаємодія учнів і вчителів у процесі навчання, надання учням можливості самостійної роботи з освоєння досліджуваного матеріалу, а також у процесі навчання.

Наказ МОН № 466 від 25.04.2013 року (зі змінами)

Заклади дистанційного навчання

План заходів щодо впровадження елементів дистанційного навчання

1

Проходження курсів учителями школи з метою підвищення рівня володіння комп’ютерною технікою та технологіями.

Щорічно

2

Проведення бесід з учнями та батьками щодо законодавства України про дистанційне навчання.

3

Вивчення можливостей школи щодо впровадження та здійснення елементів дистанційного навчання.

Протягом року

5

Підготовка учнів школи до участі в Інтернет-вікторинах

6

Надання методичної допомоги учителям школи з питань впровадження елементів дистанційного навчання.

7

Проведення нарад, семінарів, засідань з питань впровадження дистанційного навчання

8

Комплектування бібліотеки школи навчальною, довідковою, науково-популярною літературою, що забезпечує дистанційне навчання.

9

Створення та поповнення навчально-методичної бази з дистанційного навчання.

10

Розміщення на шкільному сайті корисних посилань на освітні ресурси мережі Інтернет (електронні бібліотеки, предметні сайти та освітні портали).

Щорічно