• Ви знаходитесь тут:

• Учнівське самоврядування

Асоціація шкільних друзів (АШД) - орган шкільного самоуправління.

/Files/images/АШД_нов.jpg

Асоціація шкільних друзів була організована в Харківській гімназії № 169 у 1993 році. АШД – це комплекс, асоціація, що містить в собі три програми розвитку дитячого самоуправління: «Чарівні сходинки», «Веселка», «Вершина».

Цілі та завдання дитячої організації АШД

Ціль: об`єднання дітей на основі спільних справ за інтересами і захопленнями для саморозвитку та самоствердження.
Завдання:
розширення світогляду школярів,
розвиток індивідуальних здібностей до різних видів діяльності,
організація справ та ігор, що сприяють розвитку внутрішнього світу особистості,формуванню моральних стосунків у колективі,
організація вільного часу дітей

АШД Харківської гімназії № 169 Харківської міської ради Харківської області

/Files/images/ashd/IMG-9572ae9e39e0c69598111034ffb20278-V.jpg
Голова АШД Беженар Даніель 10-Б клас
Мені дуже подобається приймати участь в шкільному житті, адже це дає можливість значно розширити коло знайомств та інтересів. До того ж це безцінний досвід у організаторській сфері.
Для того щоб навчитися новому, отримати якнайбільше користі та ще більше її внести, я допомагаю в організації та проведенні різноманітних заходів, відновленні, додержанні та створенні нових шкільних традицій, а також поповнюю скарбничку ідей, яка, безперечно, є життєдайним джерелом для нашої школи.

/Files/images/АШД_рис02.JPG
/Files/images/2016_rk/Voronova Dasha_10kl.jpg
Воронова Дар'я, учениця 11-Б класу, заступник голови АШД

Рябініна Марія, учениця 9-А класу, голова співдружності учнів 5-8 класів
Я за творчість та розвиток. Яке буде наше шкільне життя залежить тільки від нас. Я – за яскравий світ!
Мій девіз: "Раскрась свой мир ты яркими цветами: улыбками, успехом, хорошими делами!"

/Files/images/АШД_рис01.JPG

/Files/images/ashd/Каб_самоврядування01.jpg/Files/images/ashd/Каб_самоврядування02.jpg

Робота активів класів АШД

/Files/images/ashd/IMG_0206.jpg/Files/images/ashd/IMG_0207.jpg/Files/images/ashd/IMG_0217.jpg/Files/images/ashd/IMG_0220.jpg