• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Виховна робота

Виховна робота


10.03.2017 Свято «Не вмре ніколи мова, якою нам Кобзар співав», для учнів 1-3 класів/Files/images/2017_rk/lyutiy-berezen/IMAG1365.jpg/Files/images/2017_rk/lyutiy-berezen/IMAG1337`.jpg
10 березня 2017 серед учнів 1-3 класів відбулося свято під гаслом «Не вмре ніколи мова, якою нам Кобзар співав». Захід сприяв виховуванню поваги до Шевченкового слова та зацікавленість до детального вивчення його життя та творчості.
Метою цього заходу було ознайомлення учнів початкової школи з творчістю Т.Шевченка, розвиток логічного мислення, навиків виразного читання напам’ять, формування акторських та ораторських здібностей;виховання естетичного смаку, свідомої громадянської позиції, кращих людських якостей.
06.03.2017 Фестиваль української пісні та традицій «Як у нас на Україні» (для учнів 1-4 класів)/Files/images/2017_rk/lyutiy-berezen/20170306_124240.jpg/Files/images/2017_rk/lyutiy-berezen/20170306_121033.jpg Мета заходу: формування вміння виконувати українські традиційні обряди, продовжувати формувати вміння зберігати історію українських традицій; виховання почуття любові та поваги до культурної спадщини свого народу; розвиток уважності, естетичного відчуття,популяризація українських традицій,стародавніх звичаїв, розвиток своїх творчих здібностей.
21.02.2017 Виховний захід, присвячений пам'яті загиблим в останніх подіях на Майдані/Files/images/2017_rk/lyutiy-berezen/спогади про небесну сотню (2).jpg/Files/images/2017_rk/lyutiy-berezen/розпов¦дь про укра¬ну ¦вропейську державу.jpg
Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.


21 лютого 2017 року в ХГ № 169 пройшов виховний захід, присвячений пам'яті загиблим в останніх подіях на Майдані. Захід розпочався «Свічкою пам’яті». Метою заходу було вшанування пам’яті героїв Небесної сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості, розвиток бажання стати гідними громадянами України.
21.02.2017 Свято до Міжнародного дня рідної мови, яке пройшло в ХГ № 169
/Files/images/2017_rk/lyutiy-berezen/IMG_20170221_120902.jpg
Мета заходу: продовжувати навчати дітей розумінню витоків рідної мови, показати значення рідного слова для кожної людини; розвивати відчуття краси рідного слова; виховувати в учнів патріотизм, любов до Батьківщини, до рідної мови. Захід спрямований на виховання у підростаючих громадян України любові до рідної мови як неоціненного спадку свого народу, толерантності й поваги до мов та національної самобутності інших народів, почуття патріотизму громадян Української держави, пропонуємо орієнтовний сценарій свята «Вивчайте, любіть свою мову, як рідну Вітчизну, любіть!»
18.01.2017 Педагогічна рада
/Files/photogallery/8916/DSC06458.JPG фотозвіт
Тема: «Соціалізація дітей тапідлітків у сучасному навчальному просторі.
Мета: сприяння формуванню теоретичних уявлень педагогів про можливості і умови використання системного підходу в соціалізаціїучнів
Завдання:
• обговорення актуальних шкільних проблем соціальної адаптації школярів, обмін думками;
• залучення учасників педради до активної продуктивної діяльності, співпраці.
Формапроведення: «Мозковий штурм», робота в групах.
Майстер-клас "Новорічна іграшка"
/Files/images/2017_rk/CAM01886.jpg/Files/images/2017_rk/CAM01892.jpg
В нашій школі відбувся майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки. У майстер-класі приймали участь учні 7-Б класу. Під час цього надзвичайно цікавого заходу панувала дружня атмосфера, діти ділилися своїми вміннями та враженнями. Ялинкові іграшки займають чи неперше місце в формуванні чарівної атмосфери очікування дива, а іграшки на ялинку своїми руками подаруювали дітям справжні, непідробні емоції і враження.
10.12.2016 - 16.12.2016 "Тепло долоні"
/Files/photogallery/8897/DSC_0010.JPG /Files/photogallery/8897/20161214084407.jpg
Назва заходу: благодійна акція до Дня святого Миколая.

Мета заходу: учні, батьки гімназії вирішили не залишатися байдужими в святкові новорічні дні та прийняли участь в акції «Тепло долоні» до дня Святого Миколаю щодо збору солодощів, канцтоварів,одягу та іграшок дітям з «сірій» зоні на сході України. Метою акції було виховати в учнів любов до ближнього, почуття доброти й милосердя; допомогти дітям, які опинилися в складних життєвих умовах. День Святого Миколая – найулюбленіше свято дітей та дорослих. Тож нехай і надалі традиція в день Святого Миколая приносити дітям здійснення мрій, а в дім щастя та радість, буде доброю можливістю не на словах, а на ділі проявити своє милосердя та бажання творити добро. so-ansi-language: UK; mso-fareast-language: RU'> Створити умови для розвитку творчого потенціалу, нахилів, здібностей, інтересів школярів; залучити учнів до активної участі у громадському житті школи та класу шляхом удосконалення системи проведення та підвищення рівня організації шкільних масових заходів; викликати бажання вивчати, берегти та відроджувати свою національну культуру, здобувати знання із цілющого джерела народної мудрості пращурів; поглибити рівень знань учнів про історичні витоки народних свят, звичаїв, традицій, ритуалів та обрядів зимового періоду.

Всі зібрані речі учні гімназії передали волонтерам громадянської організації «Харківська правозахисна група», які передали речі дітям Красногорівки, Мар’янки, ст. Луганської. Допомога кожного є надзвичайно важливою.

Кількість учасників: більше 250 осіб.
Вік учасників заходу: від 6 до 17 років.
Представники громадських організацій, ЗМІ (якщо є): громадянська організація «Харківська правозахисна група».
19.12.2016 День Святого Миколая
/Files/photogallery/8891/DSC06198.JPG фотозвіт
Назва заходу: свято до Дня святого Миколая.

Мета заходу: ознайомити із традиціями святкування дня Святого Миколая в Україні; поглибити знання вихованців про традиції, звичаї українського народу; виховувати повагу до свого народу, його звичаїв,традицій; виховувати духовну культуру. Створити умови для розвитку творчого потенціалу, нахилів, здібностей, інтересів школярів; залучити учнів до активної участі у громадському житті школи та класу шляхом удосконалення системи проведення та підвищення рівня організації шкільних масових заходів; викликати бажання вивчати, берегти та відроджувати свою національну культуру, здобувати знання із цілющого джерела народної мудрості пращурів; поглибити рівень знань учнів про історичні витоки народних свят, звичаїв, традицій, ритуалів та обрядів зимового періоду.

Кількість учасників: 180 осіб (батьки, учні 1-8 класів, випускники гімназії)
Назва заходу: заняття «Права дитини» в межах Всеукраїнського тижня права

8 грудня для учнів 1-А та 3-В класів проведено заняття «Права дитини» в межах Всеукраїнського тижня права, що приурочений до Дня прав людини, який відзначають за пропозицією Генеральної Асамблеї ООН 10 грудня. Заняття підготували студентки Маргарита Головко та Катерина Коломойцева під керівництвом А.М.Гаряєвої, доцента кафедри права НТУ «ХПІ». Дітям було цікаво дізнатися, що в 1959 році було прийнято Декларацію прав ди­тини. У 1989 році всі прогресивні країни світу, у тому числі й Україна, підписали Конвенцію про права ди­тини. Конвенція має 54 статті, написаних на 6 мо­вах. Згідно з Конвенцією, дитина має такі права:∙ Усі діти рівні у правах.∙ Усі діти мають право на любов та піклування з боку батьків та держави.∙ Право на навчання.∙ Право на життя та медичне обслуговування.∙ Право на гру, розваги, відпочинок.∙ Право на інформацію.∙ Право висловити власну думку (якщо це не за­грожує безпеці держави або не порушує прав інших лю­дей).∙ Дитина не повинна бути примушена до тяжкої праці.∙ Дитина не повинна бути скривджена та знева­жена.∙ Дитина не повинна бути жертвою насильства та війни.∙ Право на якісне харчування.∙ Держава охороняє та піклується про дітей, по­збавлених сім'ї.

Заняття проводили студенти кафедри права НТУ ХПИ Коломойцева Катя, Головко Маргарита та доц. кафедри права Гаряева А.М.
25.11.2016 "Ералаш" (День Народження ХГ №169)
/Files/photogallery/8890/DSC06033.JPGфотозвіт
10.10.2016-13.10.2016 Spіrit week

/Files/images/2016_rk/jovten/Spirit-Week-Logo.jpg /Files/images/2016_rk/Spirit_week/IMG_1367.JPG
Фотозвіт "Pijama day"


Фотозвіт "Disco-80"

/Files/images/2016_rk/Spirit_week/IMG_1415.JPG

Фотозвіт "День України"
Spіrit week- тиждень, коли вся школа єднається в єдине ціле. Цю ідею запропонували учні 11-го класу нашої гімназії. Вони вигадали такий розклад:

10.10 Понеділок - день «веселки». Усі школярі та вчителі можуть «одягнути будь-які кольори веселки». Це «розмалює сірі шкільні будні»;

11.10 Вівторок – «піжамний день». Прокинувшись зранку, учні та вчителі можуть не хвилюватися про те,що одягти, та просто залишитися в піжамі;

12.10 Середа - «стиль 80-х». Не звертаючи уваги на те, що ми- «діти 21століття», учителі все ще пам’ятаютьті «шалені 80-ті». Поринувши в спогади минулого, наші наставники матимуть можливість згадати та відчути себе в ті часи.

13.10 Четвер -«патріотичний день». Ми-українці, ми-патріоти, тому цей день присвячуємо Батьківщині. Щоб показати свою любов до неньки - України, до рідного краю, школярі та вчителі можуть одягти національне вбрання або бути в кольорах державних символів - жовтому та блакитному. Ідея бути «єдиним цілим» є дуже оригінальною, бо вона робить шкільне життя більш різноманітним та цікавішим. Думка про єдність досить актуальна сьогодні, зважаючи на події, які відбуваються в Україні.
«Спіріт Вік»-це спроба довести, що ми - одне ціле, одна величезна родина, і тільки тримаючись поряд один із одним зможемо досягти щасливого майбутнього для рідної країни про яке так мріємо.
30.09.2016 День Учителя

Конкурс газет:
Учнівське самоврядування організувало конкурс газет до Дня Вчителя. Роботи були присвячені людям, які намагаються знайти підхід до кожної дитини, дати той «ключ», який відкриє двері в безмежний світ знань. Класи продемонстрували в газетах велику й щиру любов та повагу до своїх наставників!

Привітання вчителів:

Напередодні свята учні подарували вчителям листівки з найкращими побажаннями. Школярі привітали наставників найтеплішими словами та запросили на святковий концерт, який відбувався в актовій залі.

Святковий концерт:
Школярі представили різноманітні виступи: співали, танцювали, жартували. Атмосфера була теплою, що дало змогу нашим учителям відволіктися від постійно завантажених і важких буднів. Усі гості, що були присутні на святі, отримали велике задоволення та море позитивних емоцій. А школярам було дуже приємно, що концерт відвідали вчителі та директор.
09.09.2016 День фізичної культури і спорту


/Files/images/2016_rk/veresen/sport_001.jpg/Files/images/2016_rk/veresen/sport_004.jpg/Files/images/2016_rk/veresen/sport_3.JPG
09.09.2016 на спортивному майданчику ХГ№ 169 відбулося спортивне свято «Спорт. Краса. Здоров'я» до Дня фізичної культури і спорту України. В заході прийняли участь 22,169, 176 і 179 школи Шевченківського району м. Харкова. Метою заходу було виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху – дружби, взаємоповаги, солідарності, благородства; формування в них навичок культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом. Урочисто відкрив змагання з «Веселих стартів» заслужений тренер України, заслужений діяч фізичної культури і спорту України,тренер паралімпійської збірної м. Харкова з легкої атлетики Володимир Антонович Шевякін. З привітальним словом виступила заступник начальника Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради Алла Борисівна Животченко.

Для учасників, організаторів, гостейз концертною програмою виступили юні таланти Харківської гімназії № 169. У змаганнях “Веселі старти” взяли участь 40 учнів 3-4 класів. Усі учасники заходу були нагороджені грамотами, солодощами.

Бажаємо всім юним спортсменам міцного здоров’я, великої удачі,наполегливості, наснаги та перемог!

/Files/images/2016_rk/veresen/sport_005.jpg/Files/images/2016_rk/veresen/sport_002.jpg
2015-2016 навчальний рік
/Files/images/2016_rk/traven/IMG_0607.JPG /Files/images/2016_rk/traven/IMG_0656.JPG /Files/images/2016_rk/traven/IMG_0623.JPG/Files/images/2016_rk/traven/IMG_0632.JPG/Files/images/2016_rk/traven/IMG_0686.JPG 6 травня
Урочистий концерт "1939-1945. Знову ніколи"
/Files/images/2016_rk/traven/IMG_0694.JPG Привітання ветеранів зі святом 9 травня
/Files/images/2016_rk/kvten/IMG_20160426_130604.jpg 26 квітня учні 10-А класу взяли участь у районному етапі військово-спортивної гри "Джура"
/Files/images/2016_rk/kvten/Джура.jpg
/Files/images/2016_rk/IMG_0484.JPG/Files/images/2016_rk/IMG_0450.JPG/Files/images/2016_rk/IMG_0424.JPG /Files/images/2016_rk/IMG_0491.JPG 12 ківтня у нашій гімназії проходив День цивільної оборони, учні члени АШД взяли активну участь в організації та проведенні виставок, на яких учні гімназії мали можливість ознайомитися із засобами особистого захисту, видами навчальної зброї та правилами поводження з вибухонебезпечними предметами, надання першої допомоги потерпілим.
Окрема подяка хлопцям 10-А класу, за цікаве та якісне представлення інформації на виставках.
/Files/images/2016_rk/АШД_006.JPG
/Files/images/2016_rk/АШД_004.JPG
Кiлькiсть переглядiв: 616