Харківський ліцей №169

Виховна робота 2023-2024 навчальний рік

/Files/images/2023/Вітання, день прапора.jpg/Files/images/2023/День прапора_ф3 23.08.2023.jpg Український прапор – сьогодні це справжній символ боротьби і незламності країни, національної єдності, честі та гідності! В усьому світі синьо-жовтий колір нашого стяга уособлює сміливість, незалежність, демократичні цінності й найкращі чесноти, властиві мужньому українському народові. І це, звичайно, ж колір нашої перемоги, яку впевнено наближають наші Збройні сили України, усі працівники на фронті і в тилу, наші міжнародні партнери! І вона неодмінно буде за Україною!З Днем Державного Прапора України! 23 серпня - День Державного Прапора України.
Щорічно, 23 серпня, українці відзначають День прапора. Свято збігається з Днем міста героя -Харкова.Український прапор - наша гордість і найвідоміший символ України. Харків- це наше рідне місто, це наш дім та наше натхнення. Під час повномасштабної війни весь світ дізнався про самовідданість і хоробрість українського народу, та нашого міста. Наша сила в нашому єднанні.Наші учні патріоти України, які підтримують нашу країну, наше місто та шанобливо відносяться до символу нашої Держави. Тому надсилають свої світлини, щоб підтримати її.

/Files/images/2023/День прапора ф2.jpg/Files/images/2023/зображення_viber_2023-08-23_19-24-42-101.jpg
/Files/images/2023/День незалежності ф2.jpg/Files/images/2023/ХЛ 169 вітання День Незалежності.jpg /Files/images/2023/ХЛ 169 вітання День незалежності ф2.jpg/Files/images/2023/ХЛ 169 вітання День незалежності ф3.jpg Сьогодні українці відзначають найважливіше свято в історії кожної держави - День незалежності! На жаль, історія України так склалася, що ми змушені були постійно впродовж багатьох століть виборювати право на свою самостійність і чинити опір чужоземним загарбникам. Тому цей день має сакральний зміст для кожного з нас - день свободи, незламності й нескореності! Ми щиро вітаємо вас з Днем Незалежності України! І дякуємо кожному і кожній, завдяки кому ми живемо і маємо змогу сьогодні святкувати цей урочистий день! Слава Україні!
Учні Харківського ліцея №169 надіслали свої світлини-вітання з Днем Прапора і Днем Незалежності України:

/Files/images/2023/ХЛ 169 вітання День незалежності ф4.jpg/Files/images/2023/ХЛ 169 вітання День незалежності ф5.jpg
Акція «Героям сучасності» ‒ ще одна можливість подякувати тим, хто дарує нам надію жити, творити, любити та вірити у світле, мирне майбутнє, подякувати за мужність, честь, героїзм, за кожен новий день, за змогу жити, творити, навчатися, працювати та бачити рідних, подякувати за боротьбу за кожен клаптик нашої української землі та право залишатися вільною та незалежною нацією… Переконані, що в кожного знайдеться своя, щира, особлива подяка від серця та побажання для тих, хто щодня, ризикуючи своїм життям та здоров'ям, рятує нашу країну та кожного з нас.

Учні Харківського ліцея №169 долучилися до акції "Героям сучасності" і передали свої щирі подяки і побажання нашим захисникам і захисницям.