• Новини школи

2018-02-08

/Files/images/2018_rk/Емблема Інтелект України.png

Учасники семінару:

- співробітники міністерства освіти України, ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти» МОН України, Департаменту науки іосвіти Харківської обласної державної адміністрації, Департаменту освіти Харківської міської ради, ХНПУ імені Г.С.Сковороди, ДУ «Інститут охорони здоров'я дітей та підлітків НАМН України» (м. Харків);

- педагогічні працівники Харківської гімназії №169.

В роботі семінару взяли участь:

Карпова Лариса Георгіївна, директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, кандидат педагогічних наук, доцент, «Заслужений працівник освіти України», відмінник освіти України;
Деменко Ольга Іванівна, директор Департаменту освіти Харківської міської ради, кандидат юридичних наук, «Заслужений працівник освіти України»;
Таранік-Ткачук Катерина Валеріївна, провідний спеціаліст Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України, кандидат філологічних наук, доцент.
Кириленко Світлана Володимирівна, начальник відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, кандидат педагогічних наук, науковий консультант Проекту.
Кіян Ольга Іванівна, координатор Проекту, завідувач сектору експериментальної педагогіки відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», кандидат педагогічних наук;
Ігнатьєв Володимир Васильович,заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, начальник управління освіти і науки.
Гавриш Ірина Володимирівна, науковий керівник Проекту, професор ХНПУ імені Г.С.Сковороди, доктор педагогічних наук.
Даниленко Георгій Миколайович, керівник медико-психологічної групи проекту, завідувач кафедри гігієни та соціальної медицини ХНУ імені В.Н.Каразіна, директор Інституту охорони здоров’я дітей і підлітків НАМН України, доктор медичних наук, професор;
Гриньова Валентина Миколаївна, науковий консультант Проекту, завідувач кафедри початкової, дошкільної та професійної освіти, доктор педагогічних наук, професор.
Холтобіна Олександра Устинівна, заступник керівника Проекту зі зв’язків із батьківською громадськістю, доцент ХНПУ імені Г.С.Сковороди, кандидат педагогічних наук;
Щербаков Олександр Федорович, директор Харківської гімназії №169, здобувач кафедри «Менеджмент освіти» ЦІППО України.

У межах зустрічі вчителі ХГ №169 провели презентаційні уроки.

Учителі:
Сєвєріна О.В., учитель 3-Б проектного класу, спеціаліст вищої категорії, старший учитель, презентаційний урок «Еврика»;
Доценко Ю.В., учитель 1-Б проектного класу, спеціаліст вищої категорії, старший учитель, презентаційний урок «Людина і світ».