• Новини школи

Онлайн-захід "Мир у наших думках, серцях та душах" в закладах освіти Шевченківського району до Міжнародного дня миру 21.09.2023

2023-09-21

/Files/images/2023/День миру мал1.jpg

21 вересня 2023 року підведені підсумки районного онлайн-заходу "Мир у наших думках, серцях та душах". Захід проведений до Міжнародного дня миру. Для України цей день має особливе значення. Протягом усієї своєї історії українці боролися за своє мирне існування, свободу та незалежність. І наразі наші захисники та захисниці борються проти російських агресорів, захищаючи не тільки нашу країну, а й усю Європу від війни. В рамках заходу пройшов челендж "10 слів заради миру" та конкурс електронних листівок та малюнків "Мій мирний світ". Всі заклади освіти району взяли активну участь в заході.

Роботи учнів Харківського ліцея №169

Конкурс електронних листівок та малюнків "Мій мирний світ"

/Files/images/2023/Мій мирний світ - Пивовар Іван 10-В.jpg/Files/images/2023/Мій мирний світ - мал.jpg/Files/images/2023/Мій мирний світ, мал1 - Гончаренко Олександра 8-В.jpg/Files/images/2023/Мій мирний світ, мал2 - Гончаренко Олександра 8-В.jpg

Пивовар Іван 10-В, Гончаренко Олександра 8-В