Обласний фестиваль з комп’ютерної графіки та анімації

2024-03-06

/Files/images/2024_rk/comp_graf_ta_animatciya_2024.jpg

КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» протягом лютого-травня 2024 року проводить обласний щорічний фестиваль з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів закладів освіти Харківської області.

Фестиваль проводиться з метою ознайомлення та зацікавлення учнівської молоді сучасними медіа та інформаційними технологіями, виявлення обдарованої молоді в галузі інформаційних технологій та медіа-мистецтва, активізації їх творчої діяльності, підтримки та сприяння патріотичному вихованню в закладах освіти Харківської області.

Цього року фестиваль проводиться за темами:

«Духовна зброя сильніша за тілесну…» (з нагоди 250-річчя із часу укладення Григорієм Сковородою збірки «Байки Харківські»);

«Тіні забутих предків» (з нагоди 160-річчя із дня народження Михайла Коцюбинського та 100-річчя із дня народження Сергія Параджанова);

«Життя в ім’я науки й України» (з нагоди 180-річчя із дня народження Івана Пулюя, видатного фізика та електротехніка України);

«Лише сильним дано право на безсмертя…» (з нагоди 130-річчя із дня народження Олександра Довженка);

«В ефірі – голос України!» (з нагоди 100-річчя із часу заснування «Українського Радіо» – запуску у Харкові першої в Україні радіостанції).

Фестиваль проводиться у номінаціях: «Колаж / інфографіка», «Веб-дизайн», «Анімація / відеоарт», «Презентація», «Відеомонтаж / телерепортаж», «Scratch-проєкти».

Терміни подання заявок та робіт для участі у фестивалі до 01.04.2024
e-mail: festival_grafika@ukr.net
ЗАПРОШУЄМО ВСІХ УЧНІВ 2-11-Х КЛАСІВ ДО УЧАСТІ У ФЕСТИВАЛІ!

Детальніше з порядком проведення обласного фестивалю, номінаціями та вимогами до робіт можна ознайомитися в Наказ КВНЗ «ХАНО» від 24.01.2024 №03 «Про проведення обласного фестивалю з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів закладів освіти Харківської області у 2024 році».

За консультацією звертайтеся вчителя до інформатики ХЛ №169: Хабалевської Вікторії Віталіївни, e-mail: hub169.kh@gmail.com