Порядок приймання учнів до комунального закладу "Харківський ліцей №169 Харківської міської ради"

Зразки конкурсних завдань:

5 клас Англійська

5 клас Математика

10 клас Англійська

10 клас Математика

До уваги батьків! Працює "Портал електронних сервісів міста Харкова"

Для запровадження новітніх технологій та інновацій в усі сфери життєдіяльності міста був створений вебсайт "Портал електронних сервісів міста Харкова".

За допомогою зазначеного вебсайту громадяни мають змогу самостійно отримати, зокрема, інформацію з Реєстру територіальної громади м. Харкова, а саме довідку про реєстрацію місця проживання особи та довідку про склад сім'ї. В реєстрі міститься інформація щодо реєстраціїмісця проживання осіб в межах харкова.

Зазначені довідки потрібні батькам дітей, які вступають до загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова.

Алгоритм формування довідки онлайн:

/Files/images/2020_rk/veresen_2020/Інструкція портал електронних сервісів.jpg

Наказ МОНУ № 367 від 16 квітня 2018 року "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"